Vyzvednutí a vrácení dekorací

V případě zajištění a instalace sweet baru, Vám dekorace dopravím na místo konání svatby. V ostatních případech probíhá předání po předchozí domluvě.
Dekorace zapůjčuji zpravidla na 5 dní (nejčastěji čtvrtek-pondělí), ale samozřejmě je možné se domluvit i jinak. Zapůjčené věci vracejte v původním stavu, čisté, bez zbytků sladkostí, bez vosku ze svíček apod. Při čištění postupujte šetrně s ohledem na materiál zapůjčené věci. Při manipulaci s dekoracemi buďte prosím opatrní, často se jedná o sklo, keramiku či náchylnější materiály. V případě vaší zpětné přepravy dekorace prosím řádně zabalte do balícího materiálu. Pokud se něco rozbije či poškodí, což se samozřejmě může stát každému, informujte mě o této skutečnosti. 

Platební podmínky

Při rezervaci se platí 50% z celkové ceny zakázky formou zálohové faktury. Zbytek doplácíte hotově nebo převodem po vrácení dekorací. Pokud si dekorace zarezervujete v období méně než 10 dní před vyzvednutím, zaplatíte již celou částku.
V rámci zapůjčení požaduji tzv. vratnou kauci, která slouží jako pojistka, aby se zapůjčené věci vrátili. Pokud se vrátí v pořádku, vratnou kauci obratem vracím. Kauce je vždy stanovena až na základě výše objednávky, počtu a typu dekorací. Informace o výši kauce bude zaslána při potvrzení rezervace dekorací. Pokud dojde k poškození nebo nevrácení některé z věcí, z kauce se strhne příslušná částka na opravu či koupi nové věci. Platba kauce bude provedena hotově při převzetí dekorací. 
Při ztrátě nebo rozbití se účtuje nová cena výrobku. Bohužel občas se jedná o nenahraditelné originály, kde cenu stanovím individuálně. Při znečištění či poškození se účtuje cena za opravu či čištění

Storno podmínky

  • 30 a více dnů před termínem zápůjčky bez storno poplatku
  • 14 až 30 dní před termínem zápůjčky 50 % z celkové částky
  • 7 až 14 dní před termínem zápůjčky 80 %
  • 7 a méně dní před termínem zápůjčky 100 %