JAK OBJEDNAT

  • přes facebook (PS dorty, Pavlína Slezáková) nebo Instagram (PS Dorty)
  • e-mailem: slezakova.pavlinka@seznam.cz
  • telefonicky: 737 567 412
  • zde přes kontaktní formulář
  • osobně po předchozí domluvě

Pokud neodpovím hned, je možné, že mám zrovna plné ruce práce nebo je mám třeba od krému :-) Proto prosím o strpení, objednávky vyřizuji hned, jak je to možné.

Při objednávce vždy uveďte termín, o jakou událost se jedná, přibližný počet porcí a pokud máte, tak Vaši představu o vzhledu dortu. Můžete přiložit i obrázek, jako inspiraci. Přesné kopie dortů podle fotografie ale nedělám. Snažím se, aby každý dort byl originál, proto Vámi zaslané obrázky slouží pouze jako inspirace a vodítko.

Upozornění: samostatné figurky na dort nedělám!

KDY OBJEDNAT

Dorty objednávejte v dostatečném časovém předstihu. Současná objednávací lhůta je až 3 měsíce, u svatebních dortů i více. Přijímám pouze tolik zakázek, abych se každému dortu mohla věnovat do posledního detailu, proto pokud neobjednáte dostatečně včas, je možné, že Vás budu muset, ač velmi nerada, odmítnout.

JAKOU VYBRAT PŘÍCHUŤ

Vše o příchutích a složení dortu najdete zde.

KOLIK STOJÍ DORT

Ceny dortů jsou individuální a závisí především na velikosti dortu, tvaru, složení, technikách, časové náročnosti zdobení a četnosti dekorací. Čím více modelovaných figurek či cukrových květů, které jsou pracné a časově náročné, tím vyšší cena. Totéž platí i o 3D dortech. Kalkulaci dortu Vám proto ráda vystavím na základě Vašich požadavků.

PŘEDÁNÍ DORTU

Dorty jsou k vyzvednutí u mě v provozovně v předem dohodnutém čase.

S dortem je potřeba manipulovat opatrně a převážet ho nejlépe položený na rovné ploše, ideálně v kufru auta, nejlépe s protiskluzovou podložkou. Opatrná jízda je samozřejmostí :-). Některé dorty, zejména vysoké svatební, vyžadují sestavení přímo na místě, proto je možné domluvit se i na dovoz.

Všeobecné smluvní podmínky ke stažení zde: